LeBron James – Suplementacja

Lebron polega na kilku suplementach, które wspomagają jego trening, poprawiają regenerację i zapewniają, że otrzymuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

  • Białko w proszku pochodzenia roślinnego: Lebron używa proszku białka pochodzenia roślinnego, aby pomóc mu zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na białko. Produkt, którego używa, ma 21 gramów białka na miarkę z białka grochu. Zawiera również trzy gramy błonnika na miarkę.

  • Ladder Premium Pre-Workout: 200 mg kofeiny, 6 g L-cytruliny, 5 g monohydratu kreatyny, 1,6 g beta-alaniny, 200 mg L-teaniny i 100 mg fosfatydyloseryny.

  • Ladder Premium Hydration: Podczas treningów i meczów stosuje produkt z węglowodanami i elektrolitami w celu utrzymania odpowiedniego nawodnienia:

 

CALCIUM  – (AS CALCIUM CITRATE)

310 MG

24%

MAGNESIUM  – (AS MAGNESIUM CITRA TE)

150 MG

36%

SODIUM  – (AS PINK HIMALAYAN SALT)

370 MG

16%

POTASSIUM  – (AS POTASSIUM CITRA TE)

185 MG

4%

DEXTROSE 

15 GM

 

Dobrym ruchem jest spora zawartość sodu oraz obecność dextrozy – ponieważ dorzucenie węglowodanów intra work przekłada się na jakość wykonywanej pracy oraz czas do maksymalnego zmęczenia. Nie podoba mi się brak chlorków, bo to właśnie one zaraz obok sodu mają kluczowe znaczenie przy intensywnym poceniu.

  • LadderSuperfoodGreens: Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem, jest spożywanie zielonych warzyw w celu uzupełnienia witamin, minerałów i probiotyków, które uzupełniają jego zapotrzebowanie na składniki odżywcze oraz wspierają zdrową odporność i prawidłowe funkcjonowanie jelit.

Vitamin D: 375%
Vitamin K1: 433%
Vitamin K2: 110 mcg (N/A)
Thiamin from quinoasprouts: 63%
Riboflavin from quinoasprouts: 65%
Niacin from fromquinoasprouts: 63%
Vitamin B6 from quinoasprouts: 59%
Folate from quinoasprouts: 50%
Vitamin B12 from quinoasprouts: 125%
Biotin from quinoasprouts: 500%
Pantothenicacid from quinoasprouts: 50%
Magnesium (citrate): 100%
Zinc (citrate): 164%

Organicspirulina (2g)
Matchatealeaf (1g)
Organicbarleygrass (1g)
Spinach leaf (300mg)
Rhodiolaroseaextract (300mg),
Beetrootextract (150mg)
Broccoliseedextract (130mg)

2 billionCFUs of the probioticBacilluscoagulans, plus 6 grams of fiber, help to supportgut health.*

Nie mamy dokładnej informacji o numeracji szczepu – ale np. bacilluscoagulans GBI – 30 może hamować uszkodzenie mięśniowej indukowane mocnym treningiem oraz przyśpieszać regenerację, czy poprawiać wchłanianie białka.

Sam skład – no cóż, athlethicgreens wypada dużo lepiej, co więcej, widzimy, że standaryzacja witamin z grupy B jest pod formy niemetylowane – więc ich wykorzystanie w całym szlaku procesów może być gorsze a sama obecność niewielkiej dawki adaptogenów – tutaj liście matche i l-tehanin czy różeńca górskiego nie powoduje, że produkt jest wielkim WOW.

WERSJA PRO

Dostęp do
LeBrona James'a

( subskrypcja roczna )

97.00 PLN

Dostęp do
wszystkich Wymiataczy

( subskrypcja roczna )

697,00 

Scroll to Top