Joe Rogan

MENU WYMIATACZA

Joe Rogan

NIEUSTĘPLIWY EKSPOLATOR

Czy testosteron rozwiązuje wszystko?

Wiek

55 lat

Waga

88 kg

Wzrost

172 cm

Rodzaj treningu

Siłowo-wytrzymałościowy

Jednostki treningowe

10 - 14 tygodniowo

Dieta

Low carb / Animal-based

Wartość netto

120 MLN $

Info ogólne

Komentator UFC
Podcaster
Stand-uper

Joe Rogan to host najpopularniejszego podcastu na świecie, czyli JRE – Joe Rogan Experience, ale również znany komentator UFC, który niemal od samego początku współtworzył legendę UFC, czyli największej sportowej ligii MMA na świecie. Posiadacz czarnego pasa w Taekwondo olimpijskim, posiadacz czarnego pasa w BJJ, człowiek, którego kopnięcia obrotowe budzą trwogę nawet u najlepszych zawodników MMA. Stand-uper, który występuje u boku największych legend stand-up na świecie – np. Davida Chappele czy Chrisa Rocka. Co więcej, Joe dostał 100 milionów dolarów od Spotify za wyłączność na nadawanie jego podcastu, który miesięcznie przyciąga miliony widzów.

Joe Rogan jest znany ze swojego restrykcyjnego podejścia do diety, treningu oraz długowieczności – co powoduje, że jest jednym z ciekawszych wymiataczy do analizy.

Słynny komentator UFC spędził prawie dwie dekady obserwując zawodników ze szczytu łańcucha pokarmowego MMA – co jest jednym z elementów, które go napędzają do działania i utrzymywania swojej formy na najwyższym poziomie. Ponadto długie rozmowy z dietetykami, trenerami, medykami i innymi ekspertami w dziedzinie zdrowia oraz sportowcami, psychologami pokroju Davida Gogginsa, Camerona Hanesa czy zawodnikami sportów walki w jego popularnym podcaście tylko wzbogaciły jego zgromadzoną wiedzę na temat działania ludzkiego ciała i zbudowały bardzo sztywne rutyny oraz schematy postępowania, które mają na celu dbać o jego ciało, mózg i zdrowie. No i oczywiście Joe Rogan jest na TRT – czyli na terapii zastępczej testosteronem oraz wspomaga się małymi ilościami hormonu wzrostu – dlatego jest idealnym materiałem dla wszystkich, którzy uważają, że sekret każdego wymiatacza chowa się w ilości wbijanych igieł – uwaga spoiler – to nie takie proste.

Więc jeżeli jesteś dzbanem, który uważa, że sterydy załatwiają wszystkie problemy i nie musisz pilnować swojej diety, trenować odpowiednio ciężko i dbać o swoje rutyny – to przykra wiadomość brzmi: jesteś dzbanem.

Don’t be dzban.

Be like Fisiu.

Ale o tym w dalszej części materiału.

Zatem, bez zbędnego przedłużania – Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta – Joe Rogan.

Tłuszcz / 40%

Białko / 40%

Węglowodany / 20%

Scroll to Top