Henry Cavill

MENU WYMIATACZA

Henry Cavill

PRAWDZIWY GERALT

Jak zbudować sylwetkę Supermana?

Wiek

40 lat

Waga

92 kg

Wzrost

185 cm

Rodzaj treningu

Siłowy

Jednostki treningowe

7 - 10 tygodniowo

Dieta

Wysokobiałkowa

Wartość netto

50 MLN $

Info ogólne

Aktor, m.in. odtwórca roli Geralta w serii Wiedźmin oraz Supermana

Henry Cavill to brytyjski aktor, urodzony 5 maja 1983 roku. Zyskał ogromną popularność i uznanie dzięki swojej wszechstronności aktorskiej, przede wszystkim dzięki roli Supermana w filmie „Człowiek ze stali” (2013) oraz w kolejnych produkcjach z udziałem superbohaterów DC Comics.

Jednym z największych sukcesów Henry’ego Cavilla jest jego rola jako Geralt z Rivii w popularnym serialu Netflixa „Wiedźmin” (2020). Jego występ został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i przez fanów gier komputerowych oraz książek, na których oparto fabułę serialu. Cavill zyskał sławę dzięki doskonałemu wcieleniu się w tę ikoniczną postać, co przyniosło mu jeszcze większą międzynarodową rozpoznawalność.

Henry Cavill jest również znany z udziału w innych filmach, takich jak „Man of Steel” (2013), „Mission: Impossible – Fallout” (2018) oraz „Enola Holmes” (2020), „The Man from U.N.C.L.E.”, „Immortals: Bogowie i Herosi”. Poza aktorstwem, Cavill otwarcie mówi o tym, że jest nerdem.

Jest zdeklarowanym miłośnikiem gier planszowych i komputerowych. Wielokrotnie wyrażał swoje zamiłowanie do fantasy oraz science fiction, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę jego rolę w „Wiedźminie”. Jest również zapalonym sportowcem i regularnie uprawia różne dyscypliny, takie jak jazda konna, boks i sztuki walki oraz trening siłowy – co pozwoliło mu zbudować naprawdę solidną sylwetkę do grania roli Geralta z Rivii czy Clarka Kenta.

Tłuszcz - 15%

Białko - 35%

Węglowodany - 50%

Scroll to Top