David Goggins

MENU WYMIATACZA

David Goggins

CZŁOWIEK Z TYTANU

Jak zostać niezniszczalnym?

Wiek

48 lat

Waga

79 kg

Wzrost

185 cm

Rodzaj treningu

Wytrzymałościowy

Jednostki treningowe

14 - 21 tygodniowo

Dieta

Low carb/ keto

Wartość netto

4,6 MLN $

Info ogólne

Emerytowany Navy Seals

Ultramaratończyk

Ukończenie Navy SEALs Hell Week trzy razy

Ukończenie trzech najtrudniejszych ultramaratonów w Stanach Zjednoczonych w ciągu jednego roku 2006: Badwater, Ultramaraton w San Diego i Ultramaraton Wasatch Front

Rekord Guinnessa w 2013 roku w największej liczbie podciągnięć (4030) na drążku w ciągu 24 godzin

W tym odcinku z trawiastych boisk piłki nożnej i parkietów NBA przenosimy się do świata człowieka, który jest zaprzeczeniem praw fizjologii i biochemii – człowieka, który żyje w myśl, że „kiedy ktoś mówi, że czegoś nie da się zrobić, to przychodzi taki, co tego nie wie i to robi”.

Gościem tego odcinka jest David MADAFAKING GOOOOOOOOOOOGINS – człowiek legenda.

Jeżeli nie wiesz, kim jest Pan Gogins, to pora na szybkie przedstawienie naszego gościa.

David Goggins (ultrarunnermagazine.co.uk)

David jest bezdyskusyjnie jednym z najlepszych sportowców wytrzymałościowych na świecie.

Ukończył ponad 70 wyścigów długodystansowych, regularnie plasując się w pierwszej piątce i kilka razy zajmując pierwsze miejsce. Rekord Guinnessa w największej liczbie podciągnięć na drążku w ciągu 24 godzin – w 2013 roku David Goggins pobił rekord Guinnessa, wykonując 4030 podciągnięć w ciągu 24 godzin. Ukończenie trzech najtrudniejszych ultramaratonów w Stanach Zjednoczonych w ciągu jednego roku – w 2006 roku David Goggins ukończył trzy najtrudniejsze ultramaratony w Stanach Zjednoczonych: Badwater, Ultramaraton w San Diego i Ultramaraton Wasatch Front. Ukończenie kilkudziesięciu ultramaratonów – David Goggins ukończył ponad 60 ultramaratonów w różnych miejscach na świecie, w tym na Pustyni Gobi, Saharze i na Antarktydzie. Ukończenie Navy SEALs Hell Week trzy razy – David Goggins ukończył trzykrotnie Navy SEALs Hell Week, co jest jednym z najtrudniejszych szkoleń wojskowych na świecie. Ukończył bieg na 101 mil (163 km) w 18 godzin i 56 minut.

Jednak jeżeli nie interesują cię sporty wytrzymałościowe, to Goggins również ciężko dźwiga, jego rekordy w takich bojach jak:

DL – 360 kg; 197 kg na płaskiej ławce.

Jakby tego wszystkiego było mało, Goggins żyje i trenuje z wadą serca i astmą. David Goggins stał się popularnym mówcą motywacyjnym, a jego książka „Can’t Hurt Me” jest bestsellerem na całym świecie.

Goggins jest uważany za jednego z najbardziej wytrzymałych ludzi na świecie i stał się inspiracją dla wielu ludzi, którzy szukają motywacji do pokonywania swoich własnych ograniczeń.

Zatem, bez zbędnego przedłużania:

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta…

David Goggins.

Tłuszcz / 40%

Białko / 40%

Węglowodany / 20%

Scroll to Top