Dan Bilzerian – Trening

Zaczynamy cytatem

 

„ Zrobiłem prawie wszystko, od triathlonu po MMA, po prostu cardio, po prostu ciężary. Więc myślę, że dobrze jest być wszechstronnym. Ale powiedziałbym, że dla przeciętnego człowieka powinieneś znaleźć coś, co lubisz robić, ponieważ jest to o wiele łatwiejsze do utrzymania niż chodzenie na siłownię i robienie czegoś, czego nie lubisz, jak chodzenie na bieżni przez 45 minut. Jeśli możesz trenować MMA (mieszane sztuki walki), boksować lub uprawiać jakiś rodzaj sprawności fizycznej, w której rozwijasz koordynację ręka-oko, jest to bardziej interesujące. Myślę, że to zawsze będzie najlepsza opcja.”

 

Bilzerian lubi wykorzystywać ruchy olimpijskie, trójbój siłowy

Dan Bilzerian twierdzi, że to dla niego najlepsze ćwiczenia i tutaj kolejny cytat:

„ I wouldsay the corestuff – pullups, benchpresses, squats. I think by doingfull body exercises, youget a highergrowthhormonesecretion… more of a testosteronesecretion. And I thinkthat’sjustmorebeneficialthandoing the isolationstuff.”

Bilzerian trenuje głównie w metodologii splitu – czyli każdego dnia stara się atakować daną partię lub dany zestaw partii – np. klatka biceps, plecy triceps itd.

co zakładając jego potrzeby związane z sylwetką i utrzymaniem masy mięśniowej lub poprawą konkretnych partii mięśniowych , jest dosyć logicznym wyborem .

Bilzerian trenuje 5-6x w tygodniu , każdą sesję treningową rozpoczyna 15 – 20 minutowym cardio – które może być robione na eliptyku, bieżni, skakance

Oprócz samego treningu siłowego w rutynach treningowych Bilzeriania znajdziemy treningu sportów walki z naciskiem na treningi mma , jak sam mówi:

‘To be trulyfunctional, I think MMA mixed with weightsisbest for functionalspeed, full-body strength and a strongcore.’

Co więcej do rutyn treningowych musimy dorzucić również Trening taktyczno – strzelecki, zZe względu na swoje zainteresowania militarno-taktyczne, Bilzerian angażuje się również w trening strzelania taktycznego , który często obejmuje strzelanie z wyrzutni rakietowej albo strzelanie z czołgu do nieruchomego celu

Panowie przyznajcie, że wszyscy trochę zazdrościmy tych zabawek Bilzerianowi.

WERSJA PRO

Dostęp do
Dana Bilzerian'a

( subskrypcja roczna )

97.00 PLN

Dostęp do
wszystkich Wymiataczy

( subskrypcja roczna )

697,00 

Scroll to Top