Dan Bilzerian – Bomba

Kolejnym elementem jest Bomba – Dan Bilzerian otwarcie mówi o swoim wsparciu hormonalnym i tym jakich środków używa, dzięki czemu może prowadzić imprezowy tryb życia , jednocześnie maksymalizować regenerację i utrzymywać stale niski poziom BF i wysoki poziom FFM.

Wśród środków stosowanych przez bilzeriana znajdziemy:

Testosteron (30mg ED): Testosteron to naturalnie występujący hormon w organizmie człowieka, odpowiedzialny za rozwój męskich cech płciowych. Jest również stosowany jako środek poprawiający wydajność w celu zwiększenia masy mięśniowej, siły i wytrzymałości

NandrolonPhenylpropionate (NPP) (10mg ED): NPP to syntetyczny steryd anaboliczno-androgenny, który jest stosowany w celu zwiększenia masy i siły mięśni, jest również pomocny w zmniejszaniu bólu. Jest to szybko działający lek i jest często stosowany przez kulturystów w cyklu masowym. Dan używa 10mg codziennie, zużywając 70mg tygodniowo, widząc resztę swojego stosu mam wrażenie, że używa go dla efektu odrętwienia bólu.

Dihydroboldenon (DHB) (15mg ED): DHB jest zmodyfikowaną formą sterydowego boldenonu, który jest stosowany w celu zwiększenia masy i siły mięśni. Jest uważany za łagodny steryd z mniejszą liczbą skutków ubocznych w porównaniu do innych sterydów. Dan używa codziennie 15 mg, używając 105 mg tygodniowo.

rimidex to lek stosowany w leczeniu raka piersi poprzez zmniejszanie ilości estrogenu w organizmie. Jest również stosowany jako lek antyestrogenowy przez kulturystów, aby zapobiegać skutkom ubocznym nadmiaru estrogenu, takim jak zatrzymywanie wody i ginekomastia. Dan używa 0,5 mg co drugi dzień, więc w niektóre tygodnie używa łącznie 1,5 mg, a w inne 2 mg, uważam to za wysoką dawkę jak na ilość testosteronu, której używa.

AD+ to koenzym biorący udział w metabolizmie komórkowym i produkcji energii. Uważa się również, że ma właściwości przeciwstarzeniowe i jest stosowany jako suplement poprawiający funkcje poznawcze i wyniki sportowe. Dan codziennie używa 100 mg, łącznie 700 mg tygodniowo.

Tesamorelina (1 mg)/Ipamorelina (0,5 mg): Tesamorelina i Ipamorelina to peptydy uwalniające hormon wzrostu (GHRP), które stymulują produkcję ludzkiego hormonu wzrostu (HGH). HGH jest hormonem zaangażowanym we wzrost i naprawę mięśni, a także utratę tkanki tłuszczowej i metabolizm energetyczny. Dan używa obu peptydów, aby zwiększyć swój własny HGH, patrząc na swoją obecną dietę, prawdopodobnie używa go, aby uniknąć problemów z wrażliwością na insulinę.

Kannabinol (CBN) (600mg): CBN to niepsychoaktywny związek występujący w konopiach indyjskich. Uważa się, że ma właściwości uspokajające i jest stosowany jako środek wspomagający sen.

BPC 157: BPC 157 jest peptydem zaangażowanym w naprawę i regenerację tkanek. Jest często stosowany przez sportowców w celu przyspieszenia procesu gojenia się kontuzji. Dan nie wspomina o swoim aktualnym protokole dawkowania, ale normalny protokół jest następujący: BPC-157: „500mcg x 2 dziennie przez 4 tygodnie subq”, nie ma potrzeby stosowania go w pobliżu miejsca urazu, jak mówi Dan.

TB500 (5 mg): TB500 jest peptydem zaangażowanym w naprawę i regenerację tkanek. Jest często stosowany przez sportowców w celu przyspieszenia procesu gojenia się kontuzji. Dan nie wspomina o swoim protokole, ale normalny protokół stosowany w urazach jest następujący:

„750mcg dziennie”

Motts C (5 mg): Motts C to peptyd, który reguluje funkcje metaboliczne organizmu, takie jak regulacja oporności na insulinę.

Infuzja egzosomów (40 miliardów): egzosomy to małe pęcherzyki zaangażowane w komunikację międzykomórkową. Uważa się, że mają właściwości przeciwzapalne i regeneracyjne i są stosowane jako suplement poprawiający ogólny stan zdrowia i wyniki sportowe.

Infuzja MSC (100 milionów): MSC (mezenchymalne komórki macierzyste) to komórki multipotentne, które mogą różnicować się w różne typy komórek, w tym komórki kości, chrząstki i mięśni. Stosowane są jako suplement poprawiający ogólny stan zdrowia i wyniki sportowe.

WERSJA PRO

Dostęp do
Dan'a Bilzeriana

( subskrypcja roczna )

97.00 PLN

Dostęp do
wszystkich wymiataczy

( subskrypcja roczna )

697,00 

Scroll to Top