Cristiano Ronaldo

MENU WYMIATACZA

Cristiano Ronaldo

ABSOLUTNY PERFEKCJONISTA

Jak doprowadzić swoją regenerację do perfekcji?

Wiek

38 lat

Waga

85 kg

Wzrost

189 cm

Rodzaj treningu

Siłowo – wytrzymałościowy / wytrzymałościowy

Jednostki treningowe

12 – 15 tygodniowo

Dieta

Model śródziemnomorski / medium carb

Wartość netto

500 MLN $

Info ogólne:

Najwięcej występów w rozgrywkach klubowych UEFA: 197
Najwięcej goli w rozgrywkach klubowych UEFA: 145
Najwięcej goli w Lidze Mistrzów UEFA: 140
Najwięcej goli w sezonie Ligi Mistrzów UEFA: 17 (2013/14)
Najwięcej goli w fazie pucharowej Ligi Mistrzów UEFA: 67
5 złotych piłek
4 złote buty

Ten odcinek zaczynamy legendarnym SIUUUUUUUUUU, bo z boisk NBA przenosimy się do gorącej Arabii Saudyjskiej i na tapet weźmiemy jednego z najlepszych piłkarzy świata – czyli Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo (trthaber.com)

Cristiano to legenda piłki nożnej – i nieważne, czy jesteś psychofanem Lionela Messiego, z jednym musimy się zgodzić – przyszło nam oglądać dwie wybitne jednostki, które stworzyły jedną z największych rywalizacji sportowych na świecie.

Cristiano w swoim dorobku ma takie rekordy jak:

Najwięcej goli w Lidze Mistrzów UEFA: Ronaldo strzelił 135 goli w Lidze Mistrzów UEFA, najwięcej spośród wszystkich graczy w historii rozgrywek. Najwięcej bramek w jednym sezonie Ligi Mistrzów UEFA: Ronaldo strzelił 17 bramek w sezonie 2013-2014, pobijając poprzedni rekord 14 bramek. Najwięcej hat-tricków w La Liga: Ronaldo zdobył 34 hat-tricki w La Liga, najwięcej spośród wszystkich graczy w historii ligi hiszpańskiej. Najwięcej goli w pojedynczych Mistrzostwach Europy UEFA: Ronaldo strzelił 5 goli w UEFA Euro 2020, stając się najlepszym strzelcem w historii rozgrywek. Najwięcej międzynarodowych goli europejskiego gracza: Ronaldo strzelił 118 goli dla Portugalii, najwięcej spośród wszystkich europejskich graczy w międzynarodowej piłce nożnej. Najwięcej bramek w roku kalendarzowym: Ronaldo strzelił 91 bramek w 2012 roku, bijąc poprzedni rekord 85 bramek ustanowiony przez Gerda Mullera w 1972 roku. Najwięcej nagród Ballon d’Or: Ronaldo zdobył nagrodę Ballon d’Or pięć razy, w 2008, 2013, 2014, 2016 i 2017 roku, remisując ze swoim wieloletnim rywalem Lionelem Messim.

Oczywiście, oprócz bycia wymiataczem na boisku piłkarskim, jest również absolutnym wymiataczem biznesowym, którego łączna wartość netto wynosi obecnie 490 milionów dolarów, a w 2022 roku zajął trzecie miejsce na liście najlepiej opłacanych sportowców na świecie magazynu Forbes zarobkami w wysokości 115 milionów dolarów (93 miliony funtów). Kapitan Portugalii był za Messim, który był na szczycie listy, oraz ikoną NBA – LeBronem Jamesem, który był drugi.

Biznesy, które należą do Brandu, jakim jest Cristiano Ronaldo:

Marka CR7: Cristiano Ronaldo założył w 2006 roku własną markę modową CR7, która obejmuje odzież, obuwie i akcesoria. Pestana CR7 Hotel: Ronaldo nawiązał współpracę z Pestana Hotel Group w celu uruchomienia sieci hoteli pod nazwą „Pestana CR7”. Hotele znajdują się w Lizbonie, Maderze i Madrycie. Ronaldo jest właścicielem kilku restauracji na całym świecie, w tym „Casa Aveiro” w Portugalii, nazwanej na cześć jego matki. Ronaldo jest również zaangażowany w branżę gier, ma udziały w portugalskiej drużynie e-sportowej o nazwie „Betclic Elites”. Fitness: Ronaldo uruchomił własną aplikację fitness o nazwie „CR7 Fitness”, która zapewnia użytkownikom spersonalizowane plany treningowe i żywieniowe.

Zatem, bez zbędnego przedłużania – przyjrzymy się dzisiaj rutynom żywieniowym, treningowym, regeneracyjnym oraz suplementacyjnym, które pozwalają Cristiano Ronaldo być w absolutnym topie piłkarzy na świecie oraz pozwalają utrzymywać tak intensywne tempo życia.

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta…

CR7.

Tłuszcz / 30%

Białko / 30%

Węglowodany / 40%

Scroll to Top